Vasario 2016 | LieDM
 
English versionEnglish version  
LieDM Asociacija
Naujienos Apie LieDM Kaip tapti nariu Veikla Paslaugos Kontaktai

0

Vasario 2016

Nacionalinė atviresnio švietimo savaitė 2016 m. kovo 7-10 dienomis

LieDM vs EDEN vs Open Education Consortium

Prisidedant prie Europos komisijos iniciatyvos „Atviresnis švietimas“, Nacionalinė atviresnio švietimo savaitė Lietuvoje vykdoma pirmą kartą. Nacionalinę atviresnio švietimo savaitę organizuoja Lietuvos nuotolinio ir e.mokymos (LieDM) asociacija bendradarbiaudama su Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklu (EDEN).

Atvirojo švietimo idėjų ir inovacijų projekto iniciatyvos

OEI (knyga)

Iniciatyva "Atvirojo švietimo idėjos ir inovacijos (angl. Open educational ideas and innovations) (OEI2)” siekia prisidėti prie atvirųjų išteklių (OER) kūrimo ir panaudojimo, skatinant besimokančiuosius, mokytojus ir dėstytojus bendradarbiauti nuo pat idėjos pradžios, sukuriant mokymosi išteklius, ugdymo, mokymo programas, kursus.

Susipažinkite su pavyzdžiais (anglų kalba):

VDU kviečia mokytojus dalyvauti seminaruose

vdu_permatomas.png

Kovo 4 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pirmą kartą duris atvers mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams, kviesdamas į būtent jiems skirtus profesinio tobulėjimo mokymus. Jų metu mokyklų atstovai galės pagilinti ar praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

Prioritetai
LieDM veiklos: Technologijos LieDM veiklos: Turinys LieDM veiklos: Atsakomybė LieDM veiklos: Kokybė LieDM veiklos: Virtualus mobilumas