Nominacija “Boldic Award 2010″ | LieDM
 
English versionEnglish version  
LieDM Asociacija
Naujienos Apie LieDM Kaip tapti nariu Veikla Paslaugos Kontaktai

0

Nominacija “Boldic Award 2010″

 Nominacija “Boldic Award 2010″

2010 m. balandžio 12-13 dienomis LieDM asociacija kartu su Vytauto Didžiojo universitetu ir Boldic projekto partneriais organizavo tarptautinę konferenciją “Baltic – Nordic Flexible Learning: Resources and Tools”, kurios metu buvo paskelbta nominacija “Boldic Award 2010”.

Nominacija skirta pagerbti žmones ar organizacijas pasižyminčius atviro nuotolinio mokymo srityje.

Apdovanojimą galima gauti už veiklą, kuri susijusi su suaugusiųjų mokymu ir atitinka kriterijus, nurodytus Jakob Sletten prezentacijoje (informacija pasiekiama http://conference.liedm.net) „Announcement of the criterias for the Boldic Award”

Pateikti paraiškas galima nuo 2010 balandžio 12 d. iki rugpjūčio 31 d.

Apdovanojimas – 500 eurų ir kelionė bei pragyvenimo išlaidos į kasmetinę Norvegijos distancinių mokymų asociacijos organizuojamą konferenciją “Future learning arenas – learning at the workplace”, lapkričio 17-18d., 2010.

Kviečiame visas LieDM asociacijos institucijas dalyvauti kaip asociacijos nares ir teikti pasiūlymus nuo institucijų šiai nominacijai. LieDM Tarybai siūlysime balsuoti ir rinkti Lietuvos geriausią!

Pasiūlymų lauksime el.paštu estela.dauksiene@liedm.net


Tags:
Prioritetai
LieDM veiklos: Technologijos LieDM veiklos: Turinys LieDM veiklos: Atsakomybė LieDM veiklos: Kokybė LieDM veiklos: Virtualus mobilumas