VDU kviečia mokytojus dalyvauti seminaruose | LieDM
 
English versionEnglish version  
LieDM Asociacija
Naujienos Apie LieDM Kaip tapti nariu Veikla Paslaugos Kontaktai

0

VDU kviečia mokytojus dalyvauti seminaruose

vdu_permatomas.png

Kovo 4 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pirmą kartą duris atvers mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams, kviesdamas į būtent jiems skirtus profesinio tobulėjimo mokymus. Jų metu mokyklų atstovai galės pagilinti ar praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

4 akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis, patirtimi bei kvies į diskusiją kiekvieną atvykusį. Tai galimybė pabendrauti, pasidalinti mintimis bei užmegzti ryšius su kolegomis bei savo srities profesionalais. Seminarų metu įgytos žinios, užmegzti ryšiai pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

VDU dėstytojai specialiai mokyklų atstovams parengė net 11 užsiėmimų, iš kurių kiekvienas galės atrasti sau aktualų ir tinkamą. Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Atkreipkite dėmesį, kad visų sričių seminarai vyks vienu metu, todėl pasirinkti galima tik vieną.

Registracija vyksta iki vasario 29 dienos.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai.

Seminarai nemokami.

 

Seminarų temos bei registracija

Prioritetai
LieDM veiklos: Technologijos LieDM veiklos: Turinys LieDM veiklos: Atsakomybė LieDM veiklos: Kokybė LieDM veiklos: Virtualus mobilumas