Sveikiname naujus narius - Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą! | LieDM
 
English versionEnglish version  
LieDM Asociacija
Naujienos Apie LieDM Kaip tapti nariu Veikla Paslaugos Kontaktai

0

Sveikiname naujus narius - Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą!

Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla

Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla įkurta dar 1944 metais. Tai viena seniausių Vilniaus miesto profesinių mokyklų.

Vilniaus geležinkelio ir verslo paslaugų mokykla rengia įvairių profesijų specialistus – traukinio mašinistus, suvirintojus, logistus ekspeditorius, kompiuterių tinklų derintojus, multimedijos paslaugų teikėjus, kompiuterinės įrangos derintojus, kompiuterinio projektavimo ir kompiuterinės grafikos projektavimo operatorius bei žiniatinklio programuotojus.

Mokyklos misija– teikti kokybiškasgeležinkelio transporto ir verslo paslaugų profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo paslaugas, taip pat ugdyti visuomenės narių bendruosius gebėjimus, reikalingus savarankiškam gyvenimui ir tolesnei profesinei veiklai.

Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos vizija - moderni šiuolaikinė, atvira naujovėms, informacijai, nuolatinei kaitai mokykla, orientuota į darbo rinkos poreikius, rengianti savarankiškus, aukštos kvalifikacijos geležinkelio transporto ir verslo paslaugų specialistus.

Prioritetai
LieDM veiklos: Technologijos LieDM veiklos: Turinys LieDM veiklos: Atsakomybė LieDM veiklos: Kokybė LieDM veiklos: Virtualus mobilumas