VOCAL projekto mokymai Vokietijoje, Heilbronne 2017 rugsėjo 18 - 22 dienoms | LieDM
 
English versionEnglish version  
LieDM Asociacija
Naujienos Apie LieDM Kaip tapti nariu Veikla Paslaugos Kontaktai

0

VOCAL projekto mokymai Vokietijoje, Heilbronne 2017 rugsėjo 18 - 22 dienoms

Erasmus_VOCAL_logo.PNG

2017 m. rugsėjo 18-22 dienomis Vokietijoje, Heilbronn mieste, DHBW universitete vyko Erasmus+ KA2 projekto VOCAL mokymai universitetų dėstytojams bei mokyklų mokytojams apie tarpkultūrinės kompetencijos tobulinimo svarbą ir praktinius jos ugdymo ir vystymo aspektus. Mokymų metu aukštųjų mokyklų dėstytojai ir įvairių mokyklų mokytojai bendradarbiaudami kartu kūrė bendrus internetinius kursus atviram ir aktyviam besimokančiųjų mokymuisi nuotoliniu būdu, ugdant skaitmenines, socialines ir tarpkultūrines kompetencijas.

Mokymuose dalyvavo ir 10 LieDM asociacijos narių švietėjai - Vilniaus Ozo gimnazijos, Trakų suaugusiųjų mokyklos bei Kėdainių profesinio mokymo centro mokytojai, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai, kurie mokymų metu dirbo tarptautinėse grupėse pasirinkdami IKT įrankius ir projektuodami atvirą mokymo medžiagą IKT platformoje, taikydami naujus įrankius ir tobulindami įgūdžius atnaujinti egzistuojančią mokymo medžiagą taip, kad ji būtų praturtinta atvirais švietimo ištekliais ir orientuota į aktyvias internetines besimokančiųjų veiklas.

Daugiau informacijos apie mokymus ir projekto metu sukurtus rezultatus: http://www.vocalerasmus.eu/ arba facebook.

Prioritetai
LieDM veiklos: Technologijos LieDM veiklos: Turinys LieDM veiklos: Atsakomybė LieDM veiklos: Kokybė LieDM veiklos: Virtualus mobilumas