LieDM asociacijos taryba | LieDM
 
English versionEnglish version  
LieDM Asociacija
Naujienos Apie LieDM Kaip tapti nariu Veikla Paslaugos Kontaktai

0

LieDM asociacijos taryba

Taryba yra aukščiausias asociacijos organas, ją sudaro po vieną visų, asociacijai priklausančių, institucijų atstovai.

Lietuvos nuotolinio ir e.mokymosi (LieDM) asociacijos tarybos narių sąrašas:

  1. Birutė Baltutienė, Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras
  2. Astrida Miceikienė, Aleksandro Stulginskio universitetas
  3. Lina Kankevičienė, Alytaus kolegija
  4. Virginijus Norvilas, Joniškio žemės ūkio mokykla
  5. Jaunius Stankevičius, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras
  6. Kristina Pušnovienė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla
  7. Paulius Baltrušaitis, Kauno kolegija
  8. Dangiras Kačinskas, Kėdainių profesinio rengimo centras
  9. Irina Jančiukienė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  10. Palmira Jurgilienė, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
  11. Diana Ciparienė, Klaipėdos rajono savivaldybės J.Lankučio viešoji biblioteka
  12. Julius Adomkus, Klaipėdos rajono švietimo centras
  13. Daiva Križinauskaitė, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija
  14. Dalia Baziukė, Klaipėdos universitetas
  15. Virginija Kvietkauskienė, Kretingos rajono švietimo centras
  16. Leonas Kleniauskas, Lietuvos edukologijos universitetas
  17. Laimutė Čaplikienė, Lietuvos policijos mokykla
  18. Sigita Radzevičienė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  19. Ilona Rupšienė, Lietuvos verslo kolegija
  20. Eglė Košubienė, Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras
  21. Ričardas Servetka, Mykolo Romerio universitetas
  22. Adomas Kripas, Plungės suaugusiųjų švietimo centras
  23. Renata Ulvidienė, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija
  24. Irma Kačinauskienė, Prienų "Žiburio" gimnazija
  25. Sigita Sakalauskienė, Raseinių technologijos ir verslo mokykla
  26. Elinga Mikulėnienė, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras
  27. Violėta Deksnienė, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  28. Palmyra Vinkšnaitė, Savanorių ugniagesių ambasada
  29. Daiva Malinauskienė, Soros International House
  30. Vidmantas Žilius, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
  31. Rolandas Andrušaitis, Šiaulių profesinio rengimo centras
  32. Kęstutis Šaltis, Šiaulių "Sandoros" progimnazija
  33. Vytautas Kantauskas, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija
  34. Lina Tamutienė, Šiaulių valstybinė kolegija
  35. Asta Slotkienė, Šiaulių universitetas
  36. Rita Misiulienė, Šiaurės Lietuvos kolegija
  37. Gintautas Tomkevičius, Šilutės žemės ūkio mokykla
  38. Ona Sturonienė, Tauragės suaugusiųjų mokymo centras
  39. Diana Kosovskienė, Trakų suaugusiųjų mokymo centras
  40. Ramunė Karlonaitė - Turčinavičė, Trakų švietimo pagalbos tarnyba
  41. Nerijus Statkus, Ugniagesių gelbėtojų mokykla
  42. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Utenos kolegija
  43. Edita Svidinskienė, VDU "Rasos" gimnazija
  44. Romualdas Makauskas, Veisiejų technologijos ir verslo mokykla
  45. Jeronimas Mikiparavičius, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla
  46. Aušra Šlapelienė, Vilniaus Ozo gimnazija
  47. Anna Limanovskaja, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
  48. Laimutė Ratkevičienė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
  49. Juozas Augutis, Vytauto Didžiojo universitetas
Prioritetai
LieDM veiklos: Technologijos LieDM veiklos: Turinys LieDM veiklos: Atsakomybė LieDM veiklos: Kokybė LieDM veiklos: Virtualus mobilumas