LieDM asociacijos taryba

Taryba yra aukščiausias asociacijos organas, ją sudaro po vieną visų asociacijai priklausančių institucijų atstovą.

Lietuvos nuotolinio ir e.mokymosi (LieDM) asociacijos tarybos narių sąrašas:

  1. Birutė Baltutienė, Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras
  2. Jovita Balčiūnienė, Alytaus kolegija
  3. Saulius Džiaugys, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos apsaugos Ministerijos
  4. Adona Laucienė, Joniškio „Aušros“ gimnazija
  5. Virginijus Norvilas, Joniškio žemės ūkio mokykla
  6. Aurimas Nausėda, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras
  7. Kristina Pušnovienė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla
  8. Paulius Baltrušaitis, Kauno kolegija
  9. Rasa Bortkevičienė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras
  10. Justina Naujokaitienė, Kauno „Saulės“ gimnazija
  11. Andrius Jarmalavičius, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  12. Dangiras Kačinskas, Kėdainių profesinio rengimo centras
  13. Irina Jančiukienė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  14. Palmira Jurgilienė, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
  15. Diana Ciparienė, Klaipėdos rajono savivaldybės J.Lankučio viešoji biblioteka
  16. Julius Adomkus, Klaipėdos rajono švietimo centras
  17. Daiva Križinauskaitė, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija
  18. Dalia Baziukė, Klaipėdos universitetas
  19. Virginija Kvietkauskienė, Kretingos rajono švietimo centras
  20. LearnKey, UAB
  21. Laimutė Čaplikienė, Lietuvos policijos mokykla
  22. Viktorija Makevičiūtė, Lietuvos verslo kolegija
  23. Irma Mockevičiūtė, Marijampolės profesinio rengimo centras
  24. Eglė Košubienė, Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras
  25. Dalia Mišeikienė, Mykolo Romerio universitetas
  26. Renata Ulvidienė, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija
  27. Irma Kačinauskienė, Prienų „Žiburio“ gimnazija
  28. Silva Morkevičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba
  29. Sigita Sakalauskienė, Raseinių technologijos ir verslo mokykla
  30. Elinga Mikulėnienė, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras
  31. Violėta Deksnienė, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  32. Palmyra Vinkšnaitė, Savanorių ugniagesių ambasada
  33. Daiva Malinauskienė, Soros International House
  34. Vidmantas Žilius, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
  35. Rita Misiulienė, Šiaulių profesinio rengimo centras
  36. Kęstutis Šaltis, Šiaulių „Sandoros“ progimnazija
  37. Vytautas Kantauskas, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija
  38. Donatas Daugirdas, Šiaulių valstybinė kolegija
  39. Asta Slotkienė, Šiaulių universitetas
  40. Tomas Bersėnas, Šiaurės Lietuvos kolegija
  41. Gintautas Tomkevičius, Šilutės profesinio mokymo centras
  42. Neringa Orentienė, Tauragės suaugusiųjų mokymo centras
  43. Andrius Šatevičius, Trakų rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba
  44. Diana Kosovskienė, Trakų suaugusiųjų mokymo centras
  45. Laimonas Lukoševičius, Ugniagesių gelbėtojų mokykla
  46. Jūratė Urbonienė, Utenos kolegija
  47. Romualdas Makauskas, Veisiejų technologijos ir verslo mokykla
  48. Jeronimas Mikiparavičius, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla
  49. Aušra Šlapelienė, Vilniaus Ozo gimnazija
  50. Anna Limanovskaja, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
  51. Laimutė Ratkevičienė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
  52. Airina Volungevičienė, Vytauto Didžiojo universitetas
  53. Edita Svidinskienė, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija