LieDM asociacijos taryba

Taryba yra aukščiausias asociacijos organas, ją sudaro po vieną visų asociacijai priklausančių institucijų atstovą.

Lietuvos nuotolinio ir e.mokymosi (LieDM) asociacijos tarybos narių sąrašas:

  1. Birutė Baltutienė, Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras
  2. Jovita Balčiūnienė, Alytaus kolegija
  3. Saulius Džiaugys, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos apsaugos Ministerijos
  4. Vaidilė Šumskienė, Gyvenimo ir tikėjimo institutas
  5. Adona Laucienė, Joniškio „Aušros“ gimnazija
  6. Virginijus Norvilas, Joniškio žemės ūkio mokykla
  7. Aurimas Nausėda, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras
  8. Kristina Pušnovienė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla
  9. Paulius Baltrušaitis, Kauno kolegija
  10. Rasa Bortkevičienė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras
  11. Justina Naujokaitienė, Kauno „Saulės“ gimnazija
  12. Andrius Jarmalavičius, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  13. Dangiras Kačinskas, Kėdainių profesinio rengimo centras
  14. Irina Jančiukienė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  15. Palmira Jurgilienė, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
  16. Diana Ciparienė, Klaipėdos rajono savivaldybės J.Lankučio viešoji biblioteka
  17. Julius Adomkus, Klaipėdos rajono švietimo centras
  18. Daiva Križinauskaitė, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija
  19. Dalia Baziukė, Klaipėdos universitetas
  20. Virginija Kvietkauskienė, Kretingos rajono švietimo centras
  21. LearnKey, UAB
  22. Laimutė Čaplikienė, Lietuvos policijos mokykla
  23. Viktorija Makevičiūtė, Lietuvos verslo kolegija
  24. Irma Mockevičiūtė, Marijampolės profesinio rengimo centras
  25. Eglė Košubienė, Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras
  26. Dalia Mišeikienė, Mykolo Romerio universitetas
  27. Renata Ulvidienė, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija
  28. Irma Kačinauskienė, Prienų „Žiburio“ gimnazija
  29. Silva Morkevičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba
  30. Sigita Sakalauskienė, Raseinių technologijos ir verslo mokykla
  31. Elinga Mikulėnienė, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras
  32. Violėta Deksnienė, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
  33. Palmyra Vinkšnaitė, Savanorių ugniagesių ambasada
  34. Daiva Malinauskienė, Soros International House
  35. Vidmantas Žilius, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
  36. Rita Misiulienė, Šiaulių profesinio rengimo centras
  37. Kęstutis Šaltis, Šiaulių „Sandoros“ progimnazija
  38. Vytautas Kantauskas, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija
  39. Donatas Daugirdas, Šiaulių valstybinė kolegija
  40. Asta Slotkienė, Šiaulių universitetas
  41. Tomas Bersėnas, Šiaurės Lietuvos kolegija
  42. Gintautas Tomkevičius, Šilutės profesinio mokymo centras
  43. Neringa Orentienė, Tauragės suaugusiųjų mokymo centras
  44. Andrius Šatevičius, Trakų rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba
  45. Diana Kosovskienė, Trakų suaugusiųjų mokymo centras
  46. Laimonas Lukoševičius, Ugniagesių gelbėtojų mokykla
  47. Jūratė Urbonienė, Utenos kolegija
  48. Romualdas Makauskas, Veisiejų technologijos ir verslo mokykla
  49. Aušra Šlapelienė, Vilniaus Ozo gimnazija
  50. Anna Limanovskaja, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
  51. Laimutė Ratkevičienė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
  52. Airina Volungevičienė, Vytauto Didžiojo universitetas
  53. Edita Svidinskienė, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija