Kviečiame teikti paraiškas ir studijuoti projektų lėšomis!

Laba diena, gerbiami kolegos, 

 

Kviečiame teikti paraiškas ir studijuoti projektų lėšomis! 

 

Labai prašau šiais dviem kvietimais pasidalinti kuo plačiau su savivaldybių visomis ugdymo įstaigomis, su kolegomis savo ugdymo įstaigose, su asociacijų nariais, su draugais pedagogais ir t.t.  

 

Finansuojamų vietų studijuoti turime daug, tad labai norisi, kad informacija pasiektų kuo platesnį pedagogų ratą ir visi norintys pasinaudotų šia puikia galimybe. Turint klausimų, rašykite ar skambinkite. Ačiū! 

 

Pirmas kvietimas 

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras siūlo pedagogams pasinaudoti galimybe artėjančiais mokslo metais pradėti nemokamas informatikos mokomojo dalyko modulio studijas ir įgyti teisę mokyti informatikos mokomojo dalyko.  

Į šias studijas studijuoti EdTech projekto lėšomis priimame dar tik šiais mokslo metais. Kitais metais tokios galimybės nebebus, tad nepraleiskite šios puikios progos! 

Daugiau informacijos apie nemokamas IT modulio studijas pedagogams

IT modulio studijų dalyvė: pačios noras daugiau susipažinti su technologijomis atvedė į studijas

 

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis. 

 

Antras kvietimas 

Nacionalinė švietimo agentūra informuoja, kad pedagogai, norintys 2023–2024 m. įgyti papildomų dalykinių kompetencijų, gali teikti paraiškas atrankai į nemokamas studijas. 

Daugiau informacijos

Projektas „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“ vykdomas pagal 2021–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-003-03-06-01 „Pirmiausia – mokytojas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2. 

Gražios dienos ir puikios vasaros Jums! 🙂