LieDM asociacija Europos nuotolinio mokymosi savaitės renginiuose lapkričio 5-9 dienomis

EDEN tinklas, bendradarbaudamas su JAV nuotolinio mokymosi asociacija, jau trečius metus iš eilės 2018 m. lapkričio 5-9 dienomis organizuoja Europos nuotolinio mokymosi savaitę, kurios metu kviečiame dalyvauti webinaruose bei panelinėse diskusijose su Europos ekspertais.

Šios savaitės metu bus diskutuojama aktualiomis atvirojo ir nuotolinio mokymosi temomis. Kiekviena diena skirta vis kitam akcentui nuotolinio ir e. mokymosi sirtyje:

  • Pirmadienį (lapkričio 5d.) ekspertai diskutuos apie nuotolinio mokymosi praeitį, dabartį ir ateitį
  • Antradienį (lapkričio 6d.) bus galima išgirsti apie formalaus ir neformalaus švietimo pripažinimą bei su ekspertais padiskutuoti apie šios srities iššūkius.
  • Trečiadienis (lapkričio 7d.) skirtas skirtingų inovacijų švietime prstatymui bei aptarimui.
  • Ketvirtadienio (lapričio 8d.) diskusijoje ekspertai aptars kokybės užtikrinimo klausimus nuotoliniame mokymesi.
  • Penktadienį (lapkričio 9d.) įvairių šalių universitetų profesoriai aptars doktorantūros ir mokslinių tyrimų aktualijas, bei kaip EDEN tinklas gali paskatinti bendradarbiavimą tarp įvairių šalių mokslininkų.

Daugiau informacijos apie šios savaitės renginius, tikslų webinarų laiką bei kiekvienos dienos moderatorius ir pranešėjus rasite EDEN tinklo puslapyje. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę.