LieDM seminaras apie GENERATYVINĮ DIRBTINĮ INTELEKTĄ

Lietuvos nuotolinio ir e.mokymosi (LieDM) asociacija, kviečia į renginį vaizdo konferencijų būdu, skirtą nuotolinio ir atvirojo mokymosi inovacijoms pristatyti ir aptarti.

 

2024 m. kovo 20 d. (trečiadienis) 14:00-15:15 val. vyko seminaras, skirtas GENERATYVINIO DIRBTINIO INTELEKTO  tematikai.

 Seminaras organizuotas kartu su klinika UNIKA

 

Dirbtinio intelekto keliamos teisinės problemos (Video įrašas)

Skaidrės

Pranešime aptariama dirbtinio intelekto nauda, apribojimai, rizikos ir galimi jų sprendimo būdai. Apžvelgiamas DI poveikis žmonėms ir procesams, DI keliamos teisinės problemos. Aptariamos galimos perspektyvos, kaip  vystysis DI ir kokią vietą užims mūsų gyvenime bei kokius iššūkius turėsime įveikti. 

Seminaro viešnia Simona Mašauskienė – Unika klinikos vadovė, teisininkė, turinti ilgametę patirtį projektinėje veikloje švietimo srityje, paskyrusi savo tolesnę profesinę veiklą psichologinės pagalbos žmonėms prieinamumo gerinimui.

 

 

Dirbtinis intelektas mūsų gyvenime (Video įrašas)

Pranešime aptariama dirbtinio intelekto perspektyvos ir kaip DI  keičia ir pakeis mūsų gyvenimą ateityje.

Seminaro svečias Jevgenijus Liubacka – verslo konsultacijų įmonės vadovas, reklamos, telemarketingo  specialistas – praktikas. Daugelio sėkmingų internetinių projektų (portalų, e-parduotuvių) kūrėjas ir vystytojas. Online konsultacijų verslo ir reklamos klausimais didelei klientų auditorijai teikėjas. Konsultuoja verslininkus ir padeda jiems kelti savo prekės ženklo, veiklos žinomumą, pasitelkus socialinius tinklus ir kitus rinkodaros įrankius