Naujas LieDM asociacijos narys – UNIKA LT

Sveikiname ir informuojame, kad 2023-09-11 įvykusiame LieDM asociacijos Valdybos posėdyje buvo patvirtinta UAB Unika LT narystė Lietuvos nuotolinio ir e. mokymosi (LieDM) asociacijoje. Žemiau pateikiamas įmonės prisistatymas: 

Skirtingos patirtys formuoja žmogaus mintis, pasirinkimus ir sprendimus. Informacinis bei kasdienis ūžesys vis labiau išbalansuoja vidinę pusiausvyrą, pasidaro sunku nurimti, vargina įkyrios mintys ir nežinomybė, emocijų ir išgyvenimų gausa įneša sumaišties, neleidžia racionaliai spręsti gyvenimiškų situacijų.

Unika klinika – entuziastingų savo srities profesionalų komanda, kuri siekia pagerinti dabartines psichologinio konsultavimo prieinamumo sąlygas bei padėti žmonėms atrasti vidinę ramybę ir harmoniją su savimi ir aplinka.

Siekdami padėti klientams džiaugtis puikia emocine sveikata, Unika klinika teikia psichologų bei psichoterapeutų paslaugas. Emocinę gerovę vertindami plačiau, taip pat siūlo atrasti įvairių situacijų sprendimus su sąmoningos tevystės mentore, koučeriais, lyderystės specialistais, pasinaudoti netradicinėmis, efektyvumu garsėjančiomis ThetaHealing ir Minties lauko (ThoughtField Therapy) terapijomis. Šeimos, santuokos krizes, darbo ginčus spręsti ir abiems pusėms palankų sprendimą rasti padeda klinikos mediatorė. Mitybos sutrikimus įveiki ar pagerinti fizinę ir emocinę sveikatą padeda mitybos specialistė, jogos instruktorės konsultuoja kaip judesys ir vidinė harmonija gali padėti tapti sveikesniems. Ieškantiems karjeros kelio – karjeros specialisčių, veidotyros mentorės konsultacijos,- pritaikius efektyvią metodiką galima studijų ar karjeros pasirinkimus atlikti atliepiant kiekvieno žmogaus individualias stiprybes. Susidūrusiems su vaikų psichologiniais ar raidos sunkumais – Disc raidos vertinimo tyrimai, specialistų konsultacijos.

Klinika teikia paslaugas ne tik fiziniams asmenims, bet ir organizacijoms – darbuotojų psichologinės sveikatos įvertinimo tyrimai, mokymai ir individualios konsultacijos darbuotojams (įmonės gali įtraukti psichologinę pagalbą darbuotojams į savo naudų darbuotojams krepšelį kaip vieną iš motyvavimo priemonių). Džiugu, kad vadovai įžvelgia darbuotojų emocinės gerovės svarbą. Juk ,,perdegęs”, asmeninių sunkumų varginamas darbuotojas negalės išnaudoti visų savo profesinių galimybių, įmonės tikslai bus nepasiekti.

Klinika aktyviai dalyvauja projektinėse veiklose.

Kodėl tai patogu?

  ·   Konsultacijos nuotoliniu būdu.

  ·   Galimybė pasirinktoje vietoje ir patogiu laiku pasikalbėti su specialistu.

  ·   Taikomos naujausios praktikos siekiant užtikrinti emocinę sveikatą.

  ·   Lankstumas prisiderinant prie kliento poreikių.

  ·   Užtikrintas konfidencialumas.