Seminaras “ATVIRAS PROFESINIS BENDRADARBIAVIMAS”

LieDM asociacija, įgyvendindama savo veiklos prioritetus,  kviečia į renginį vaizdo konferencijų būdu, skirtą nuotolinio ir atvirojo mokymosi inovacijoms pristatyti ir aptarti.

2023 m. spalio 11 d. (trečiadienį) 14 val. vyks seminaras, skirtas LieDM asociacijos naujų narių veiklos ir inovacijų pristatymui. Trukmė 1 val.

ATVIRAS PROFESINIS BENDRADARBIAVIMAS

Registracija į seminarą čia . Nuorodą į seminarą atsiųsime užsiregistravusiems

Emocinei sveikatai – ne tik psichologas!

Kaip gerinti emocinę sveikatą ir užtikrinti psichologinio konsultavimo prieinamumą? Kas padeda nugalėti vis dar paplitusius stereotipus ir baimes kreiptis pagalbos į psichologą? 

Nuotolinė platforma, jungianti įvairių sričių specialistus – psichologus, psichoterapeutus, mitybos specialistus, išskirtinių terapijų specialistus, jogos instruktorius, koučerius, tėvystės, karjeros, verslo konsultantus, mediatorius, vaikų psichologus,- tai platesnio požiūrio į emocinę sveikatą rezultatas. Savo veikloje taikanti inovatyvius ir klientams patogius sprendimus platforma užtikrina klientams aktualų registracijos paprastumą ir patrauklumą. Konsultacijos nuotoliniu būdu – tai galimybė taupyti laiką, kelionės kaštus, sujungti klientus ir specialistus iš įvairių Lietuvos ir pasaulio vietų. Džiugu, jog nuotolinė konsultacija yra ne mažiau efektyvi nei gyva, o kai kuriais atvejais net ir tinkamesnė.

Nuotolinių mokymų įgyvendinimas, partnerystė projektinėje veikloje – būdai dalintis patirtimi, skleisti ir populiarinti psichologinį konsultavimą, pagerinti žmonių emocinę sveikatą. Visuose procesuose naudojami inovatyvūs įrankiai patogiam ir efektyviam mokymo (-si), konsultavimo procesui.

Pranešimą pristatys Simona Mašauskienė – Unika klinikos vadovė, teisininkė, turinti ilgametę patirtį projektinėje veikloje švietimo srityje, paskyrusi savo tolesnę profesinę veiklą psichologinės pagalbos žmonėms prieinamumo gerinimui.

 

Vilniaus privati gimnazija – virtuali mokykla įgalinanti besimokantįjį

Vilniaus privati gimnazija 2020 m. oficialiai tapo nuotoline mokykla. Nuotolinio ugdymo praktikas, taikėme ir seniau, tačiau sujungus šiuos pajėgumus šiandien jau turime didesnę nei 50 mokinių bendruomenę, besimokančių nuotoliniu būdu www.virtualimokykla.lt platformoje. Šiuo pranešimu supažindinsime su taikomomis praktikomis, laimėjimais, iššūkiais ir patirtimis.

Pranešimą pristatys Klaudijus Melys -Vilniaus privačios gimnazijos plėtros vadovas, IBDP Business management mokytojas