LieDM renginys “Nuotolinio mokymosi kokybės užtikrinimo gairės organizacijoms”

LieDM asociacija, kviečia jus į paskutinį 2024 m. pirmojo pusmečio renginį vaizdo konferencijų būdu, skirtą nuotolinio ir atvirojo mokymosi inovacijoms pristatyti ir aptarti.

2024 m. gegužės 16 d. (ketvirtadienį) 14.00 – 15:30 val. vyks seminaras

Nuotolinio mokymosi kokybės užtikrinimo gairės organizacijoms

Dr. Giedrės Tamoliūnės ir dr. Daivos Urmonienės pranešimuose bus dalijamasi įžvalgomis kaip užtikrinti nuotolinio mokymosi kokybę organizacijoje ir kaip tai siejasi su organizacijos skaitmenine transformacija, t.y.  skaitmeninių technologijų integravimu į visas švietimo organizacijos sritis siekiant inovacijų, konkurencingumo ir tobulėjimo. Bus aptartos problemos ir kliūtys, trukdančios skaitmeninei transformacijai, pateikiamos gairės tobulėjimui ir nuotolinio mokymosi kokybės vertinimo kriterijai.

Registracija į seminarą ir nuoroda užsiregistravusiems jungtis į MS TEAMS čia

 

Giedrė Tamoliūnė Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos lektorė bei Inovatyvių studijų instituto vyresnioji specialistė, nuo 2013 m. aktyviai dalyvaujanti įgyvendinant nacionalinius ir tarptautinius mokslo projektus technologijų taikymo švietime srityje. Giedrė taip pat yra Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklo EDEN Iniciatyvinio komiteto narė. Jos mokslinių interesų sritys – technologijomis grindžiamas mokymas ir mokymasis aukštajame moksle, mokymasis visą gyvenimą, atvirasis švietimas ir suaugusiųjų švietimas.

 

 

 

 

Dr. Daiva Urmonienė – 2019 m. VDU Š Inovatyvių studijų instituto vyr. specialistė, pagrindinės pareigos yra neformalių internetinių kursų ir atvirų kursų koordinavimas, taip pat profesinio tobulėjimo kursų valdymas Universitete ir už jo ribų. VDU Nuotolinių studijų dalykų kokybės ekspertinio vertinimo bei EUA Skaitmenizavimo darbo grupių narė, atsakinga už universitetinių studijų NMA dalykų kokybės užtikrinimo procesus. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose švietimo, pedagogų skaitmeninių kompetencijų, technologijomis patobulinto mokymo ir mokymosi srityse. Mokslinių interesų sritys: skaitmeninės kompetencijos, mikrokredencialai, technologijomis patobulintas mokymas ir mokymasis.